فروشگاه موادغذایی گلنوش

نمونه کار نمونه کار طراحی اپلیکیشن فروشگاهی موادغذایی گلنوش

فروشگاه اینترنتی مارکت گلنوش بستری برای خرید اینترنتی محصولات غذایی و بهداشتی مورد نیاز شما در منطقه شهریاراست .کیفیت ،قیمت مناسب، ارسال سریع و اطمینان خرید از ویژگی های مهم و اساسی در مارکت گلنوش از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . مارکت گلنوش سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید آنلاین محصولات غذایی و بهداشتی مرتفع کند.

این اپلیکیشن بصورت فروشگاهی برای هایپرمارکت توسعه داده شده است و از امکانات زیر بهره می برد

 1. ثبت موقعیت مشتری در اپ با GPS
 2. چاپ فاکتور در فیش پرینتر
 3. گزارش فروش سالانه و ماهانه و …و موجودی و حواله انبار
 4. ماژول پیشنهادات ویژه پیشرفته
 5. ماژول محصولات جدید
 6. ورود کاربر به حساب کاربری با پیام کوتاه

.

 1. تعیین حداقل سفارش و محدودیت آن به دلخواه
 2. گزینه نوار متحرک اعلانات
 3. گزینه کد معرف
 4. گزینه امتیاز فروش و کیف پول
 5. لینک های شبکه اجتماعی
 6. ماژول حرفه ای اکسل

هزینه راه اندازی سوپرمارکت اینترنتی چقدر می باشد؟

عوامل زیادی در هزینه و قیمت راه اندازی سوپرمارکت اینترنتی تاثیر گذار می باشند. در اولین قدم جهت براورد قیمت اپلیکیشن فروشگاهی سوپرمارکت, پلتفرم های مورد نیاز است. منظور اپلیکیشن اندروید , ios و وب سایت فروشگاه می باشد. جهت ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت و سوپرمنارکت اینترنتی شما نیاز به فعال سازی هر سه مورد به صورت همزمان نخواهید داشت و هیچ تداخلی و مشکلی در ایجاد اپلیکیشن سوپرمارکت بوجود نخواهد آمد..

پس در اولین قدم جهت براورد هزینه راه اندازی سوپرمارکت اینترنتی, بحث پلتفرم های مربوطه می باشد. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که در صورت سفارش ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت اندروید به تنهایی و یا ios, هر زمانی که خواستید امکان اضافه کردن اپلیکیشن دیگر امکان پذیر است و همچنین وب سایت هم هر زمان که اراده کنید قابل سفارش می باشد. مورد دیگر که در قیمت اپلیکیشن فروشگاهی تاثیر گذار هست بحث فضای هاست و کیفیت مورد نظر شما می باشد. متاسفانه اکثر شرکت ها به این نکته توجه نمیکنند و پس از خرید اپلیکیشن سوپرمارکت توسط مشتری, مشکلات بسیار زیادی نظیر افت سرعت, کیفیت پایین, قطعی های مداوم و هزاران مشکل دیگر مواجه می شوند. گروه نرم افزاری آسان خرید با تجربه ی بسیار زیاد در زمینه ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین بهترین کیفیت و سرور را برای شما در نظر گرفته است.

عوامل دیگری که در هزینه خرید اپلیکیشن فروشگاهی اندروید ios تاثیر گذار است, ماژول های مورد نیاز شما می باشد. ما بهترین ابزارهای مورد نیاز جهت راه اندازی سوپرمارک اینترنتی را برای شما به صورت پیش فرض و رایگان در نظر گرفته ایم و هیچ نیازی به ابزارهای اضافی تر نمی باشد ولی با این حال ابزارهای حرفه ای تری در صورت نیاز شما هم ایجاد شده اند که میتوانید در صفحه خرید اپلیکیشن فروشگاهی مطالعه بفرمایید.

خرید و سفارش ها در اپلیکیشن فروشگاهی به چه صورت اطلاع رسانی میگردد؟

رسیدگی به موقع به سفارش های ثبت شده پس از راه اندازی سوپرمارکت اینترنتی شما نقش بسیار مهمی دارد. مشتری های شما در اولین فرصت نسبت به وضعیت سفارش خود نیاز به اطلاع رسانی خواهند داشت. روش های مختلفی جهت آگاه سازی شما از سفارشات و فاکتور های جدید امکان پذیر می باشد. پس از خرید اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و ios سوپرمارکت پنل مدیریت اختصصای به شما تحویل میگردد که در ان تمامی امکانات مدیریت فروشگاه در اختیار شما خواهد بود. پس از خرید مشتری از اپلیکیشن سوپرمارکت و هایپرمارکت شما به صورت خودکار در صفحه نمایش شما پیام و صدای ثبت سفارش به نمایش و پخش خواهد شد.

یکی دیگر از روش های اطلاع رسانی پس از خرید اپلیکیشن سوپرمارکت, اطلاع رسانی توسط پیامک می باشد که به صورت خودکار پس از ثبت سفارش برای شماره های تنظیم شده جهت اطلاع رسانی در پنل مدیریت پیامکی جهت اطلاع رسانی ارسال خواهد شد. همچنین امکان تماس صوتی با شما هم امکان پذیر است. به این صورت که با ثبت سفارش و عدم رسیدگی احتمالی شما, پس از گذشت چند دقیقه تماس تلفنی جهت اطلاع رسانی به صورت خودکار توسط سامانه انجام خواهد شد.

ایا امکان چاپ به شکل فیش پرینتر همانند فاکتور های سوپرمارکت ها امکان پذیر است؟

ارائه دادن فاکتور جهت سفارش ها محصول های مشتری به انها یکی از امور مهم می باشد. با راه اندازی اپلیکیشن سوپرمارکت اینترنتی شما این قابلیت را دارید که پس از ثبت سفارش مشتری شما در پنل مدیریت امکان چاپ فاکتور را دارید. اندازه فاکتور قابل تنظیم است و به صورت پیش فرض به اندازه 8.5 سانت که اندازه استاندارد جهت چاپ فاکتور سفارش سوپرمارکت انلاین هست می باشد. پرینت به شکل فیش پرینتر انجام میشه و جزیئات کامل سفارش مشتری از جمله آدرس , شماره تماس, نام مشتری, کالاهای سفارش داده شده از اپلیکیشن فروشگاهی و وب سایت, قیمت روی جلد, قیمت فروش کالا , تخفیف های دریافت شده, هزینه ارسال , مبلغ قابل پرداخت و … به شکل قابل قابل مشاهده و چاپ می باشد.

قابلیت های پیک برای فروشگاه های سوپرمارکت انلاین گروه نرم افزاری آسان چیست؟

یکی از موارد و دقدقه های مهم جهت طراحی سوپرمارکت انلاین بحث حمل و نقل کالاهای سفارش مشتری و رسیدن محصول ها به دست مشتری می باشد. اکثر فروشگاه های اینترنتی به کمک پیک ها این کار را انجام میدهند و با افزایش سفارش ها و خرید های اینترنتی روز به روز نیاز به راه اندازی اپلیکیشن فروشگاهی بیشتر مشاهده می شود. گروه نرم افزاری آسان با توجه به اهمیت این موضوع و اهمیت رسیدن سریع و به موقع سفارش به دست مشتری, بخشی برای پیک ها و رسیدگی به آنها در پنل مدیریت ایجاد نموده است.

با این قابلیت شما برای اپلیکیشن سوپرمارکت انلاین خود امکان تعریف بی نهایت پیک را خواهید داشت. همچنین در صورت تمایل امکان سفارش ساخت اپلیکیشن پیک هم امکان پذیر است که قابلیت های بی نظیر و بدون رقابتی در مقابل رقیب های شما اضافه خواهد کرد. با کمک طراحی اپلیکیشن پیک برای فروشگاه اینترنتی قابلیت هایی نظیر اعلام سفارش های جدید به پیک امکان پذیر می شود. به این صورت که مدیریت فروشگاه پس از تعریف پیک های خود و ایجاد انها و پس از ثبت سفارش امکان مشخص نمودن پیک مربوطه جهت رسیدگی به سفارش را خواهد داشت. پس از مشخص نمودن پیک جهت رسیدگی به سفارش مشتری, به صورت خودکار نوتیفیکیشن و یا پیامک اطلاع رسان برای پیک ارسال می شود و پیک متوجه سفارش جدید جهت رسیدگی خواهد شد.

قابلیت های خاص دیگری هم در اپلیکیشن پیک قابل استفاده است. قابلیت مسیریابی به کمک GPS روی نقشه اپلیکیشن هم امکان پذیر می باشد. این قابلیت بهترین مسیر خودکار و نزدیک ترین آن را به صورت خودکار روی مپ اپلیکیشن برای راننده پیک مشخص می نماید. همچنین پیک امکان مشاهده کامل فاکتور از سفارش مشتری را هم خواهد داشت. ماژول دیگری هم امکان سفارش در کنار اپلیکیشن پیک وجود دارد. ماژولی که در اپلیکیشن فروشگاه انلاین مشتری به صورت خودکار موقعیت لحظه به لحظه پیک مسئول رسیدگی به سفارش را نمایش خواهد داد. در واقع با مشخص شدن پیک جهت رسیدگی به سفارش مشتری, مشتری این امکان را دارد ه در اپلیکیشن فروشگاهی خود موقعیت پیک تحویل دهنده سفارش را به صورت انلاین روی نقشه مشاهده نماید. همچنین مدیریت هم در پنل مدیریت امکان مشاهده پیک های فروشگاه خود و موقعیت لحظه ای انها را بر روی نقشه خواهد داشت.

 

ایا امکان ایجاد پیشنهاد های ویژه و زماندار همانند اپلیکیشن فروشگاهی دیجی کالا امکان پذیر است؟

یکی از تکنیک های افزایش چشم گیر فروش ایجاد تخفیف های ویژه می باشد. این تکنیک در فروشگاه های بزرگی همانند دیجی کالا و اسنپ مارکت قابل مشاهده است. در طراحی اپلیکیشن همانند دیجی کالا ما به این نکته توجه کرده ایم و با توجه به اهمیت داشتن فروش ویژه و تخفیف های زمان دار این قابلیت را در فروشگاه اضافه کرده ایم. شما در پنل مدیریت امکان تعریف محصول ها فروش ویژه و با زمان محدود را دارید که همانند اپلیکیشن دیجی کالا در صفحه اول وب سایت و اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی قابل مشاهده و خرید می باشند. تعداد ایجاد محصول های پیشنهادات شگفت انگیز به تعداد نا محدود می باشد. در کل پیشنهاد میکنیم در اپلیکیشن فروشگاهی حتما از پیشنهاد های شگفت انگیز همانند دیجی کالا و اسنپ مارکت استفاده کنید و فروش خود را به شکل چشم گیری افزایش دهید.در کل طراحی و ساخت اپلیکیشن همانند دیجی کالا و اسنپ مارکت هم جز خدمات ما می باشد و حتی قابلیت های شخصی و اختصاصی بیشتر هم امکان پذیر است.

آیا امکان فروش محصول ها و کالاها با 2 نرخ روی جلد و تخفیف امکان پذیر است؟

در فروشگاه های سوپرمارکت و هایپرمارکت حتما با این مورد مواجه شده ایم که فروشگاه محصول های خود را با 2 قیمت به فروش می رساند. یک قیمت روی جلد کالا و دیگری قیمت فروش فروشگاه. در ساخت اپلیکیشن هایپرمارکت اینترنتی ما به این نکته توجه کرده ایم. در پنل مدیریت برای هر مصحول شما امکان تعریف 2 و یا حتی بیشتر را دارید. یکی قیمت روی جلد کالا می باشد و دیگری قیمت فروش در اپلیکیشن هایپرمارکت شما. مشتری زمانی که محصول ها را در اپلیکیشن مشاهده میکند 2 قیمت مشاهده میکند که روی یکی از آنها خط کشیده شده و درصد تخفیف هم خودکار محاسبه شده و روی محصول نمایش داده می شود که off خوردن محصول برای مشتری کاملا واضح و ترقیب کننده باشد.

علاوه بر این امکان, قابلیت دیگری به شکل ماژول در اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته شده است.با خرید اپلیکیشن سوپرمارکت قابلیت فروش به قیمت همکار و قابلیت بنکداری هم امکان پذیر است. بعضی مواقع علاوه بر مشتری های عادی, نیاز به فروش به همکاران هم دارید. با استفاده از ماژول همکار قیمت فروش برای کاربران همکار را مشخص کنید و به قیمت های خاص و مشخص شده برای آنها فاکتور صادر نمایید.

در راه اندازی فروشگاه مواد غذایی اینترنتی بعضی مواقع نیاز دیگری هم وجود دارد و آن فروش به شکل بنکداری و عمده فروشی است. برای هر محصول در پنل مدیرتی امکان تعریف تعداد و قیمت جهت عمده فروش در اپلیکیشن امکان پذیر است . به این شکل که در هنگام سفارش مشتری زمانی که تعداد درخواست خرید مشتری به تعداد عمده برسد, به صورت خودکار قیمت عمده فروشی در نظر گرفته می شود و فاکتور های درخواستی مشتری با قیمت عمده محاسبه می شود. اپلیکیشن فروش عمده هم ساپورت و پشتبانی میکند.

ایا طراحی اپلیکیشن فروشگاهی با ووکامرس انجام می شود؟

موضوعی خیلی مهم جهت ساخت اپلیکیشن فروشگاهی سوپرمارکت موضوع کیفیت و کارایی می باشد. دارا بودن قابلیت توسعه و ایجاد تغییرات دلخواه برای اپلیکیشن و وب سایت و پنل فروشگاه بسیار مهم می باشد. مساله ای که اکثرا به آن توجه لازم را نمی کنند و پس از راه اندازی با مشکل های بسیار زیادی مواجه می شوند.

ساخت اپلیکیشن ووکامرس فروشگاهی راه حل مناسبی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی نمی باشد. متاسفانه اکثر شرکت ها با توجه به سادگی راه اندازی اپلیکیشن فروشگاهی ووکامرس مشتریان خود را در دام کیفیت پایین این نوع اپلیکیشن ها می اندازند. از جمله برخی مشکلات که قطعا با اپلیکیشن های ووکامرس مواجه خواهید شد سرعت پایین آن ها می باشد که به خصوص با گذشت زمان و ثبت سفارش ها و سنگین شدن فروشگاه به شدت موجب ازردگی و از دست دادن مشتری های با ارزش شما خواهند شد. دلیل این مشکل استفاده از افزونه ها و ماژول های بسیار زیاد و بهینه نشده و همچنین سورس های خارجی و عدم دست نویس می باشد.

یکی دیگر از مشکل های بسیار آزار دهنده در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای ووکامرس مشکل پیچیدگی بسیار زیاد آنها در قسمت مدیریت برای دارندگان فروشگاه می باشد که به دلیل عدم بهینه شدن فروشگاه برای کاربران ایرانی می باشد. راه اندازی فروشگاه با مشکل مدیریت و پیچیدگی بیش از حد ان موجب دلسردی شما از استفاده از ان خواهد شد. گروه آسان خرید با توجه به طراحی و ساخت اپلیکیشن و وب سایت و پنل مدیریت فروشگاهی به شکل کاملا دست نویس مخصوص کاربران ایرانی به ساده ترین شکل به این موضوع پرداخته است. شما با دیدن پنل مدیریت از سادگی ان شگفت زده خواهید شد و خواهید دید که چطور همه چیز به ساده ترین شکل ممکن برای شما امکان پذیر است. با توجه به فعالیت از سال 1387 و ساخت بیش از 150 نمونه کار مخصوص کاربران ایرانی ما کاملا نیاز شما برای راه اندازی فروشگاه سوپرمارکت انلاین را مطلع هستیم و تمامی نیاز های شما را پاسخ گو خواهیم بود.

 

مشکلاتی دیگر نظیر امنیت پایین و امکان هک شدن , عدم امکان توسعه فروشگاه و افزودن قابلیت های دلخواه شما, عدم امکان اتصال فروشگاه شما به سرویس های اینترنتی نظیر اتوماسیون های اداری و نرم افزار های حسابداری, عدم انعطاف پذیری با نیاز ها و درخواست های شما هم هزاران مشکل دیگر از جمله مشکلات دیگر این نوع اپلیکیشن ها می باشد. شینا وب با توجه به ایجاد بستری کاملا دست نویس و اختصاصی برای کاربران ایرانی به کمک بهترین برنامه نویس های ایران توانسته است نیاز های کامل شما جهت ساخت سوپرمارکت اینترنتی را کاملا برطرف نماید. کافی هست نیم نگاهی به بخش نمونه کار اپلیکیشن سوپرمارکت انلاین بیندازید تا از صحت موارد ذکر شده اطمینان خاطر حاصل نمایید.

 

 

 

ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت به همراه 3200 محصول آماده جهت استفاده

یکی از نکات مهم جهت راه اندازی اپلیکیشن فروشگاهی سوپرمارکت که جز نگرانی های اصلی مالکان فروشگاه ها می باشد, موضوع ثبت محصولات در اپلیکیشن فروشگاهی است. با توجه به اهمیت ما به این موضوع, اقدام به ایجاد بسته مخصوص برای راحتی کار شما عزیزان جهت ساخت اپلیکیشن سوپرمارکتی کرده ایم. با استفاده از این پیکج که به صورت رایگان برای شما در نظر گرفته شده است, 3200 محصول مخصوص سوپرمارکت و هایپر مارکت در اختیار شما قرار داده میشود. لازم به ذکر است که تمامی این محصولات به صورت حرفه ای و به کمک عکاس, عکسبرداری شده است و عملیات های دیگری همچون دسته بندی محصولات, عناوین, قیمت ها, بارکد محصولات و بعضا کد بهداشتی مربوط به محصولات هم آماده سازی گردیده است.

قطعا با استفاده از این قابلیت, علاوه بر صرفه جویی در زمان در هزینه ساخت اپلیکیشن فروشگاهی سوپرمارکت خود هم بشدت کاسته خواهد شد.

قابلیت ایجاد بن کد و استفاده در اپلیکیشن فروشگاهی امکان پذیر است؟

یکی از روش های گسترش و جذف مشتری برای اپلیکیشن فروشگاهی, ارائه خدماتی نظیر بن کد و پکیج های تشویقی می باشد. همه انسان ها از دریافت تخفیف بابت خرید های خود لذت میبرند و قطعا تشویق به خرید های بیشتر با استفاده از بن ها می گردند. گروه نرم افزاری آسان خرید با توجه به اهمیت دادن به این موضوع در پنل مدیریت امکان ایجاد انواع بن های تخفیف را برای شما امکان پذیر کرده است. با ساخت اپلیکیشن سوپرمارکت اندروید و ios این امکان را خواهید داشت که در پنل مدیریت بن کد های خود را با شرایط و مبلغ های دلخواه ایجاد نمایید. تعداد ساخت این بن های تخفیف نا محدود می باشد و برای کاربران امکان ارسال را خواهید داشت. کاربران اپلیکیشن فروشگاهی شما با ثبت بن های تخفیف در اپلیکیشن فروشگاهی و یا وب سایت سوپرمارکت اینترنتی خود امکان دریافت تخفیف ها را خواهند داشت.

 

 

 

 • طراحی فروشگاه های اینترنتی با قابلیت های فراوان و غیر قابل رقابت
 • طراحی اپلیکیشن فروشگاهی بصورت دست نویس و Native بدون فون گپ و web view
  • اپلیکیشن مخصوص پیک
  • QR کد و جست وجو
  • 3200 محصول سوپرمارکتی رایگان
  • پشتیبانی 1 ساله رایگان
  • اتصال به انواع درگاه بانکی
  • جست و جوی صوتی محصولات
  • امکان ارتقا به چند شهری
  • ماژول پیشنهادات ویژه دیجی کالا
  • امکان ارتقا به چند فروشگاهی
  • طراحی اپلکیشن با قابلیت دی جی کالا
  • هماهنگی با نرم افزار حساب داری
  • ورودی محصولات به فروشگاه با اکسل
  • امکان معرف و زیرمجموعه گیری و پورسانت دهی
  • چاپ فاکتور در کاغذ فیش پرینتر
  • تمامی قابلیت های فروشگاه اینترنتی
  • قابلیت کد نویسی ماژول های اختصاصی شما
  • بیش از 150 نمونه اپلیکیشن و سابقه کاری حرفه ای

توضیحات تکمیلی , نسخه دمو و سفارش اپلیکیشن فروشگاهی

 • تمامیه سفارشات با بستن قرارداد میان شما و شرکت تکمیل میگردد
 • تمامیه موارد پشتیبانی کامل شما و شرایط خاص در قرار داد ذکر میگردد
 • جهت مشاهده دموی سیستم ساخت فروشگاه موبایل اندروید و وب سایت و همچنین مشاهده توضیحات و امکانات کامل فروشگاه با ما تماس بگیرید.
 • هرگونه شخصی سازی چه از لحاظ امکانات ، ساختار ، ظاهر و … به سفارش مشتری قابل انجام و طراحی می باشد.
 • کسب درآمد: با خرید فروشگاه توسط اشخاص معرفی شده توسط شما , پورسانت خود را از ما دریافت نمایید.جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
جهت مشاوره میتوانید با تلفن زیر تماس یا فرم زیر را تکمیل کنید

09399726054-02636508035

  keramat
  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.